22 вересня о 19:00 видавництво «Музична Україна» проведе онлайновий концерт-презентацію видання «Левко Ревуцький. Симфонія№ 2. Перша редакція», випущеного за підтримки «Українського культурного фонду». Захід відбудеться за участю Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України під орудою Володимира Сіренка у НМАУ ім. П. І. Чайковського (Великий зал імені Василя Сліпака).
В історії світової музичної культури Симфонія № 2 Л. Ревуцького визнана як кращий твір української симфонічної музики першої половини ХХ століття. Одразу після створення вона виконувалася не тільки симфонічними оркестрами Києва, Харкова, Одеси, Чернігова та галицького Львова (що тоді територіально не входив до колишньої УРСР), але й за кордоном – у Польщі, Литві, Латвії, Німеччині, США, Канаді та ін. Звідусюди надходили схвальні рецензії, що особливо підкреслювали напрочуд яскравий національний колорит тематизму та високу професійну майстерність композиторського письма молодого українського автора. На жаль, довгі роки рукопис першої редакції твору вважався втраченим і лише нещодавно був віднайдений у бібліотеці Львівської філармонії. Видавництво реставрувало рукопис по неповній партитурі та оркестрових голосах. Партитуру видання буде розіслано по мистецьких навчальних закладах та оркестрах України.
У програмі концерту – Левко Ревуцький Симфонія № 2 (перша редакція), Левко Ревуцький Концерт для фортепіано з оркестром (перша редакція), соліст – лауреат міжнародних конкурсів Роман Рєпка.
Інформаційний партнер події — Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України»
Інформацію про стрім на сторінці
https://www.facebook.com/events/351335059334921/
Цього року в рамках VI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», який буде проходити з 20 по 24 квітня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал», видавництво «Музична Україна» пропонує чотири презентації.
20 квітня 16:00. Концерт-презентація видання: Тимур Полянський. «Традиційний джаз». Книга присвячена раннім етапам розвитку джазу, які об’єднує поняття «традиційний джаз», розгляду його перших стилістичних різновидів та найбільш важливих виражальних засобів. В розділі «Глосарій» дається тлумачення специфічних термінів із лексикона джазу, які зустрічаються в тексті. У розділі «Нотні додатки» представлено музично-ілюстративний матеріал, що раніше не публікувався.
Виконавці: лауреати міжнародних конкурсів Тимур Полянський, В’ячеслав Полянський. Також виступить відомий композитор та піаніст Олександр Саратський, який анонсує видання «Цвіте терен-2». Українські народні пісні в джазовій обробці.
У програмі джазові стандарти та імпровізації.
Модератор – Богдан Кривопуст.
https://www.facebook.com/events/1138541212825416/
20 квітня 17:00. Концерт-презентація видання: Костянтин Чеченя. «Мій острів – гітара». Видання являє собою авторський погляд на методику гри на гітарі. Основи нотної грамоти, необхідні початкові вправи, методика освоєння основних штрихів і прийомів, табулатура і акорди, основи імпровізації та підбирання акомпанементу; широкий і різноманітний нотний додаток: від одноголосних народних пісень до розгорнутих варіацій, від Сарабанди Йоганна Себастьяна Баха до популярних рифів року, а також гімнастику для пальців і корисні поради гітаристам.
Виконавці: лауреати національних та міжнародних конкурсів, учні шкіл естетичного виховання, ансамбль «Палітра», квартет «Без назви», Ольга Цвинтарна.
У програмі сучасна українська гітарна музика.
Модератор – заслужений діяч мистецтв України, професор Костянтин Чеченя.
https://www.facebook.com/events/208643669511792/
22 квітня 10:00. Концерт-презентація видання «Перлини українського фортепіанного ансамблю». Упорядники Євгенія Шелестова, Микола Чикаренко.
Видання є логічним продовженням серії «Перлини української фортепіанної музики». Представляє ансамблі для фортепіано в чотири руки та твори для двох фортепіано українських композиторів ХХ-ХХІ століття: Л. Ревуцького А. Філіпенка,
І. Берковича, М. Чембержі, В. Подвали, Ж. Колодуб, Ю. Щуровського, А. Кос-Анатольського, К. Віленського, К. Шутенка, М. Скорика. Збірка містить як учбово-педагогічний, так і концертний репертуар.
Виконавці: студенти та викладачі Київської дитячої Академії мистецтв.
У програмі твори Л. Ревуцького, Ж. Колодуб, М. Чембержі, В. Подвали,
К. Віленського, М. Скорика.
Модератор – Богдан Кривопуст.
https://www.facebook.com/events/987676917981989/
22 квітня 11:00. Видавництво «ГРОНО» презентує нотні видання.
Виконавці: солісти Національної філармонії, студенти Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського та Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра
У програмі твори українських композиторів.
Модератор – заслужений діяч мистецтв України, композитор, директор видавництва «Гроно» Геннадій Сасько.
Чекаємо Вас 20, 22 квітня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» (вул. Лаврська, 10-12)
Запрошення можна отримати за адресою вул.. Пушкінська 32 а
Куратор проекту – директор видавництва «Музична Україна» Богдан Кривопуст
362-73-79, 050- 805- 57-64, 063- 190- 24- 61, muzukr1975@gmail.com
видання випущено за підтримки Польського Інституту в Києві.
Ціна одного примірника 28 гривень!!!!
Державне спеціалізоване видавництво "Музична Україна" прийме участь , запропонувавши нотну та музикознавчу продукцію.
Акція відбудеться за адресою: м. Київ, вул Хрещатик, 2. УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ
ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ!
четвер, 14 березня 2013 р.
Камерний оркестр студентів Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського. Художній керівник і диригент – професор, заслужений діяч мистецтв України Ігор АНДРІЄВСЬКИЙ. Концерт – презентація видання з серії «Бібліотека Шевченківського комітету» (видавництво «МУЗИЧНА УКРАЇНА»)