(044) 362-73-79
(050) 805-57-64
(098) 329-06-71
(063) 190-24-61
У вашому замовленні товарів на суму:
Ноти 0.00  грн.
Редагувати / оформити замовлення
Головна Оплата і доставка Оплата і доставка Про видавництво Новини Контакти

Категорії товарів

Фортепіано
Скрипка
Гітара
Бандура
Баян
Духові інструменти
Вокальна література
Хорова література
Книги
Учбова література
Ударні інструменти
Віолончель
Альт
Фольклор
Новини

Новини


КОНЦЕРТИ-ПРЕЗЕНТАЦІЇ НОТНИХ ВИДАНЬ

Цього року в рамках VI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», який буде проходити з 20 по 24 квітня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал», видавництво «Музична Україна» пропонує чотири презентації.

  20 квітня 16:00.  Концерт-презентація видання: Тимур Полянський. «Традиційний джаз». Книга присвячена раннім етапам розвитку джазу, які об’єднує поняття «традиційний джаз», розгляду його перших стилістичних різновидів та найбільш важливих виражальних засобів. В розділі «Глосарій» дається тлумачення специфічних термінів із лексикона джазу, які зустрічаються в тексті. У розділі «Нотні додатки» представлено музично-ілюстративний матеріал, що раніше не публікувався.

 Виконавці: лауреати міжнародних конкурсів Тимур Полянський, В’ячеслав Полянський. Також виступить відомий композитор та піаніст Олександр Саратський, який  анонсує видання «Цвіте терен-2». Українські народні пісні в джазовій обробці.

У програмі  джазові стандарти та імпровізації.

Модератор –  Богдан Кривопуст.

20 квітня 17:00. Концерт-презентація видання: Костянтин Чеченя. «Мій острів – гітара». Видання являє собою авторський погляд на методику гри на гітарі. Основи нотної грамоти, необхідні початкові вправи, методика освоєння основних штрихів і прийомів, табулатура і акорди, основи імпровізації та підбирання акомпанементу; широкий і різноманітний нотний додаток: від одноголосних народних пісень до розгорнутих варіацій, від Сарабанди Йоганна Себастьяна Баха до популярних рифів року, а також гімнастику для пальців і корисні поради гітаристам.

Виконавці: лауреати національних та міжнародних конкурсів, учні шкіл естетичного виховання, ансамбль «Палітра», квартет «Без назви», Ольга Цвинтарна.

У програмі сучасна українська гітарна музика.

Модератор – заслужений діяч мистецтв України, професор Костянтин Чеченя.

https://www.facebook.com/events/208643669511792/

    22 квітня 10:00. Концерт-презентація видання «Перлини українського фортепіанного ансамблю». Упорядники Євгенія Шелестова, Микола Чикаренко.

Видання є логічним продовженням серії «Перлини української фортепіанної музики». Представляє ансамблі для фортепіано в чотири руки та твори для двох фортепіано українських композиторів ХХ-ХХІ століття: Л. Ревуцького А. Філіпенка,
І. Берковича, М. Чембержі, В. Подвали, Ж. Колодуб, Ю. Щуровського, А. Кос-Анатольського, К. Віленського, К. Шутенка, М. Скорика. Збірка містить як учбово-педагогічний, так і концертний репертуар.

Виконавці: студенти та викладачі Київської дитячої Академії мистецтв.

У програмі твори Л. Ревуцького,  Ж. Колодуб, М. Чембержі, В. Подвали,
К. Віленського,  М. Скорика.

Модератор – Богдан Кривопуст.

22 квітня 11:00.  Видавництво  «ГРОНО» презентує нотні видання.

Виконавці: солісти Національної  філармонії, студенти Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського та Київського інституту  музики ім. Р.М. Глієра

У програмі твори українських композиторів.

Модератор – заслужений діяч мистецтв України, композитор, директор видавництва «Гроно» Геннадій Сасько.

Чекаємо Вас 20, 22 квітня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» (вул. Лаврська, 10-12)

Запрошення можна отримати за адресою вул.. Пушкінська 32 а

 

Куратор проекту – директор видавництва «Музична Україна» Богдан Кривопуст

362-73-79, 050- 805- 57-64, 063- 190- 24- 61, muzukr1975@gmail.comНотний магазин Як придбати ноти Ноти для фортепіано Ноти для скрипки Ноти для гітари Придбати ноти Контакти