(044) 362-73-79
(050) 805-57-64
(098) 329-06-71
(063) 190-24-61
У вашому замовленні товарів на суму:
Ноти 0.00  грн.
Редагувати / оформити замовлення
Головна Послуги Оплата і доставка Про видавництво Новини Контакти

Категорії товарів

Фортепіано
Скрипка
Гітара
Бандура
Баян
Духові інструменти
Вокальна література
Хорова література
Книги
Учбова література
Ударні інструменти
Віолончель
Альт
Фольклор
Микола Леонтович
Партитури
Новини

Новини


КОНЦЕРТИ-ПРЕЗЕНТАЦІЇ НОТНИХ ВИДАНЬ

Цього року в рамках VI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», який буде проходити з 20 по 24 квітня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал», видавництво «Музична Україна» пропонує чотири презентації.

  20 квітня 16:00.  Концерт-презентація видання: Тимур Полянський. «Традиційний джаз». Книга присвячена раннім етапам розвитку джазу, які об’єднує поняття «традиційний джаз», розгляду його перших стилістичних різновидів та найбільш важливих виражальних засобів. В розділі «Глосарій» дається тлумачення специфічних термінів із лексикона джазу, які зустрічаються в тексті. У розділі «Нотні додатки» представлено музично-ілюстративний матеріал, що раніше не публікувався.

 Виконавці: лауреати міжнародних конкурсів Тимур Полянський, В’ячеслав Полянський. Також виступить відомий композитор та піаніст Олександр Саратський, який  анонсує видання «Цвіте терен-2». Українські народні пісні в джазовій обробці.

У програмі  джазові стандарти та імпровізації.

Модератор –  Богдан Кривопуст.

20 квітня 17:00. Концерт-презентація видання: Костянтин Чеченя. «Мій острів – гітара». Видання являє собою авторський погляд на методику гри на гітарі. Основи нотної грамоти, необхідні початкові вправи, методика освоєння основних штрихів і прийомів, табулатура і акорди, основи імпровізації та підбирання акомпанементу; широкий і різноманітний нотний додаток: від одноголосних народних пісень до розгорнутих варіацій, від Сарабанди Йоганна Себастьяна Баха до популярних рифів року, а також гімнастику для пальців і корисні поради гітаристам.

Виконавці: лауреати національних та міжнародних конкурсів, учні шкіл естетичного виховання, ансамбль «Палітра», квартет «Без назви», Ольга Цвинтарна.

У програмі сучасна українська гітарна музика.

Модератор – заслужений діяч мистецтв України, професор Костянтин Чеченя.

https://www.facebook.com/events/208643669511792/

    22 квітня 10:00. Концерт-презентація видання «Перлини українського фортепіанного ансамблю». Упорядники Євгенія Шелестова, Микола Чикаренко.

Видання є логічним продовженням серії «Перлини української фортепіанної музики». Представляє ансамблі для фортепіано в чотири руки та твори для двох фортепіано українських композиторів ХХ-ХХІ століття: Л. Ревуцького А. Філіпенка,
І. Берковича, М. Чембержі, В. Подвали, Ж. Колодуб, Ю. Щуровського, А. Кос-Анатольського, К. Віленського, К. Шутенка, М. Скорика. Збірка містить як учбово-педагогічний, так і концертний репертуар.

Виконавці: студенти та викладачі Київської дитячої Академії мистецтв.

У програмі твори Л. Ревуцького,  Ж. Колодуб, М. Чембержі, В. Подвали,
К. Віленського,  М. Скорика.

Модератор – Богдан Кривопуст.

22 квітня 11:00.  Видавництво  «ГРОНО» презентує нотні видання.

Виконавці: солісти Національної  філармонії, студенти Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського та Київського інституту  музики ім. Р.М. Глієра

У програмі твори українських композиторів.

Модератор – заслужений діяч мистецтв України, композитор, директор видавництва «Гроно» Геннадій Сасько.

Чекаємо Вас 20, 22 квітня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» (вул. Лаврська, 10-12)

Запрошення можна отримати за адресою вул.. Пушкінська 32 а

 

Куратор проекту – директор видавництва «Музична Україна» Богдан Кривопуст

362-73-79, 050- 805- 57-64, 063- 190- 24- 61, muzukr1975@gmail.comНотний магазин Як придбати ноти Ноти для фортепіано Ноти для скрипки Ноти для гітари Придбати ноти Контакти