(044) 362-73-79
(066) 358-96-54
(068) 419-77-41
(063) 235-40-94
У вашому замовленні товарів на суму:
Ноти 0.00  грн.
Редагувати / оформити замовлення
Головна Послуги Контакти Про видавництво Новини Оплата і доставка

Категорії товарів

Фортепіано
Скрипка
Гітара
Бандура
Баян
Духові інструменти
Вокальна література
Хорова література
Книги
Учбова література
Ударні інструменти
Віолончель
Альт
Фольклор
Микола Леонтович
Партитури
CD audio
Новини

Про видавництво


«Музична Україна». Державне спеціалізоване видавництво. Засновано у Києві, 1966 року, на базі музичних редакцій видавництв «Мистецтво», «Радянська школа» і редакції Українського відділення видавництва «Радянський композитор».

Видавництво створене з метою задоволення попиту організацій, художніх колективів, учбових закладів, творчих союзів, різних категорій населення на нотну, музикознавчу літературу та іншу друкарську продукцію, періодичні і неперіодичні видання.
Завданнями видавництва є розвиток і пропаганда національної української музичної культури, популяризація кращих музичних творів зарубіжних авторів; організація і участь в проведенні різноманітних музичних фестивалів, конкурсів, виставок-ярмарків і т. д.; духовне відродження народу України.

Видаємо ноти: музичний фольклор, вокальну, вокально-симфонічну і симфонічну (партитури і клавіри), камерно-інструментальну, сценічну музику, музику для дітей, твори для клавішних, струнних, духових, ударних інструментів, навчальні посібники; книги: наукову, науково-популярну, довідкову, методичну, дитячу, художню, мемуарну, учбову літературу.

За час існування видавництво випустило понад 5500 книжкових і нотних видань.  

Свою продукцію видавництво друкує на різних поліграфічних підприємствах України.

Видавництво випускає книги за державною програмою «Українська книга», на замовлення приватних осіб і організацій, а також книжкову і нотну продукцію за власні кошти для реалізації через книжкову торгівельну мережу.

Нотний магазин Як придбати ноти Ноти для фортепіано Ноти для скрипки Ноти для гітари Придбати ноти Контакти