(044) 362-73-79
(066) 881-50-64
(068) 419-77-41
(063) 235-40-94
У вашому замовленні товарів на суму:
Ноти 0.00  грн.
Редагувати / оформити замовлення
Головна Послуги Контакти Про видавництво Новини Оплата і доставка

Категорії товарів

Фортепіано
Скрипка
Гітара
Бандура
Баян
Духові інструменти
Вокальна література
Хорова література
Книги
Учбова література
Ударні інструменти
Віолончель
Альт
Фольклор
Микола Леонтович
Партитури
CD audio
Новини

Новини


ОNLINE концерт-презентація видання Левко Ревуцький. Симфонія№ 2. Перша редакція

 22 вересня о 19:00 видавництво «Музична Україна» проведе онлайновий концерт-презентацію видання «Левко Ревуцький. Симфонія№ 2. Перша редакція», випущеного за підтримки «Українського культурного фонду». Захід відбудеться за участю Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України під орудою Володимира Сіренка у НМАУ ім. П. І. Чайковського  (Великий зал імені Василя Сліпака).

В історії світової музичної культури Симфонія № 2 Л. Ревуцького визнана як кращий твір української симфонічної музики першої половини ХХ століття. Одразу після створення вона виконувалася не тільки симфонічними оркестрами Києва, Харкова, Одеси, Чернігова та галицького Львова (що тоді територіально не входив до колишньої УРСР), але й за кордоном – у Польщі, Литві, Латвії, Німеччині, США, Канаді та ін. Звідусюди надходили схвальні рецензії, що особливо підкреслювали напрочуд яскравий національний колорит тематизму та високу професійну майстерність композиторського письма молодого українського автора. На жаль, довгі роки рукопис першої редакції твору вважався втраченим і лише нещодавно був віднайдений у бібліотеці Львівської філармонії. Видавництво реставрувало рукопис по неповній партитурі та оркестрових голосах.  Партитуру видання буде розіслано по мистецьких навчальних закладах  та оркестрах України. 

У програмі концерту – Левко Ревуцький Симфонія № 2 (перша редакція), Левко Ревуцький Концерт для фортепіано з оркестром  (перша редакція), соліст – лауреат міжнародних конкурсів Роман Рєпка.

Інформаційний партнер події — Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України»

Інформацію про стрім  на сторінці

https://www.facebook.com/events/351335059334921/Нотний магазин Як придбати ноти Ноти для фортепіано Ноти для скрипки Ноти для гітари Придбати ноти Контакти