0 стор.
СЛОВАЦЬКОЮ МОВОЮ!
Дидактична гра «Веселий НОТКИ» призначена для початківців скрипалів.
Навчальний посібник в зрозумілою і цікавою для дитини формі дозволяє освоїти основні поняття нотної грамоти, необхідні юному скрипалеві.
В процесі гри в "Веселі нотки" дитина отримує саме ті знання, які йому знадобляться вже на самому початку навчання грі на інструменті.
Учень знайомиться: з розташуванням пальців лівої руки на грифі, співвідношенню півтонів на всіх струнах в першій позиції,
з основами скрипкової аплікатури, з гамами і арпеджіо (до чотирьох знаків).
Варіанти і способи гри
1. Склади історію про маленького ведмедика, який живе на струні соль. Спробуй сам назвати ноти і згадай, якими пальцями їх можна зіграти. постарайся згадати і назвати ноти і аппликатуру сам. Якщо тобі знадобиться підказка, переверни картку, там знаходиться назва ноти і номер пальця, яким ми граємо цю ноту в першій позиції.
Зіграй по нотах музичну історію вчителю, рідним і друзям.
2. Склади історію про інших героїв: зайчика на струні Ре, кішечку на Ля і пташок на Мі. Не забудь назвати всі ноти і згадай аппликатуру.
3. Використовуючи додаткові картки з різними тональностями, побудуй нові історії і подумай, які ноти звучатимуть по-іншому (вище або нижче).
4. За допомогою найдовшого нотного стану можна побудувати гами і арпеджіо в першій позиції. Сіль - мажор і сіль - мінор, Ля - мажор і Ля - мінор, а також Сі - бемоль мажор ти зможеш збудувати в дві октави. Решта гами (до трьох знаків альтерації - дієз або бемоль) можна побудувати в першій позиції в рамках однієї октави.
Гами (і арпеджіо) перепиши в нотний зошит і зіграй на уроці вчителю, він допоможе тобі поставити правильну аплікатуру в них.