(044) 362-73-79
(066) 881-50-64
(068) 419-77-41
(063) 235-40-94
У вашому замовленні товарів на суму:
Ноти 0.00  грн.
Редагувати / оформити замовлення
Головна Послуги Контакти Про видавництво Новини Оплата і доставка

Категорії товарів

Фортепіано
Скрипка
Гітара
Бандура
Баян
Духові інструменти
Вокальна література
Хорова література
Книги
Учбова література
Ударні інструменти
Віолончель
Альт
Фольклор
Микола Леонтович
Партитури
CD audio
Супутні товари
Новини

Категорія Бандура

Твори для бандури (cоло). Випуск 1

Твори для бандури (cоло). Випуск 1

Георгій Матвіїв

2012 рік

32 стор.

Георгій Матвіїв — бандурист-новатор, композитор, аранжувальник, соліст Європейського джазового оркестру, соліст ансамблю «Чайка», викладач Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової, соліст Одеської філармонії, винахідник цілого ряду новітніх прийомів гри на бандурі, лауреат понад 30-ти міжнародних академічних та джазових конкурсів, серед яких:
– I Міжнародний конкурс ім. Остапа Вересая (Київ, 2009); Президентська премія у номінації «Експеримент та новаторство»;
– I Міжнародний конкурс композиторів ім. Гната Хоткевича (Харків, 2012);
– II Міжнародний конкурс бандурного мистецтва ім. Григорія Китастого (Київ, 2006);
– VIII Міжнародний джазовий фестиваль «Джаз-Коктебель» (2010);
– VI Міжнародний фестиваль Сузір’я майстрів (2011, Москва, РАМ ім. Гнесіних);
– I Міжнародний джазовий фестиваль «Alfa Jazz Fest» (Львів-2011, переможець конкурсу від DJuice);
– X Всеукраїнський конкурс джазових виконавців (2008, Донецьк).
Народився 11 вересня 1986 року в сім’ї службовців. Перше знайомство з інструментом відбулося у самодіяльній школі-студії «Кобзарська Наука» (Миколаївський муніципальний колегіум), куди хлопця відібрали за успіхи в математиці. Саме тоді в Миколаєві у 1998 році Георгій вступив до музичної школи № 1 (викладач Васютіна Олена Павлівна), а потім згодом у 2001 році до Миколаївського музичного училища (викладач Кирилюк Світлана Григорівна). У житті юнака розпочався новий період, коли він у 2003 році переїхав до Одеси та у 2004–2009 роках навчався в Одеській національній музичній академії ім. А.В. Нежданової в класі бандури Заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, засновника класу бандури в ОНМА, професора кафедри народних інструментів Морозевич Ніни Василівни. У 2009 році, закінчивши магістратуру, Георгій продовжив навчання у Морозевич Ніни Василівни та вступив до асистентури-стажування і став першим в історії Одеської консерваторії аспірантом-бандуристом. Паралельно з навчанням в аспірантурі музикант розпочав писати кандидатську дисертацію під науковим керівництвом та пильним наглядом кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри народних інструментів Черноіваненко Алли Дмитрівни та видав наукові статті у ВАКівських наукових збірках України.
На сьогоднішній день Георгій є найбільш концертуючим бандуристом України. Окрім України, його концертні виступи відбулися у Франції, Данії, Німеччині, Польщі, Угорщині, Чехії, Словенії, Словаччині, Румунії, Росії та Білорусії, Австрії. Уже побачили світ три авторські ліцензійні диски Георгія. Саме на його композицію «Wild West Jazz» знято перший в історії кліп на інструментальну композицію для бандури соло (автор ідеї та режисер Анастасія Урсу). Його музика — приклад чистого креативу, коли музичний матеріал первинний за визначенням і навіть обробки народних мелодій по відчуттях слухачів прирівнюються до оригінальної авторської музики. Музика композитора наповнена глибокою образністю, інколи навіть інтимністю. Свій стиль сам автор визначає як імпресіонізм, джаз, блюз, нью-ейдж та інші. Твори Георгія Матвіїва виконують бандуристи всієї України та за її межами, вони звучать на концертах, фестивалях, іспитах, просто на вулиці і навіть в комп’ютерних іграх. Це музикант, який завжди залишається самим собою. Його творчість вільна від політики, моди, ТВ-формату та мінливих смаків більшості.

Це перша нотна збірка з інструментальними творами Георгія Матвіїва. До неї увійшли ранні п'єси для бандури соло. Багато творів вимагають використання новітніх прийомів гри на бандурі, у зв'язку з цим нотні тексти вміщують коротенькі методичні вказівки-зноски щодо їх виконання.

Видавництво "Богдан"

Ціна:25грн.
Вибайте, товар тимчасово відсутній

Зміст


Море, хвилі та пісок... Муз. Г. Матвіїва
Місячна доріжка. Муз. Г. Матвіїва
Чарівний дощ. Муз. Г. Матвіїва
В обіймах сутінків. Муз. Г. Матвіїва
Тунель. Муз. Г. Матвіїва
Глибина підсвідомості. Муз. Г. Матвіїва
блюз нічного причалу. Муз. Г. Матвіїва
“Мрія Роланда”. Муз. Г. Матвіїва

Якщо у вас виникли питання по даному виданню, пишіть ( muzukr1975@gmail.com) або телефонуйте:

(044) 362-73-79     (066) 881-50-64     (068) 419-77-41     (063) 235-40-94
Нотний магазин Як придбати ноти Ноти для фортепіано Ноти для скрипки Ноти для гітари Придбати ноти Контакти