(044) 362-73-79
(066) 881-50-64
(068) 419-77-41
(063) 235-40-94
У вашому замовленні товарів на суму:
Ноти 0.00  грн.
Редагувати / оформити замовлення
Головна Послуги Контакти Про видавництво Новини Оплата і доставка

Категорії товарів

Фортепіано
Скрипка
Гітара
Бандура
Баян
Духові інструменти
Вокальна література
Хорова література
Книги
Учбова література
Ударні інструменти
Віолончель
Альт
Фольклор
Микола Леонтович
Партитури
CD audio
Супутні товари
Новини

Категорія Книги, Учбова література

СЛОВНИК довідник з інструментознавства

СЛОВНИК довідник з інструментознавства

В. К. Лебедєв

2010 рік

164 стор.

Словник допомагає краще осмислити процес багатовікового розвитку інструментарію як в Україні, так і за її межами, оволодіти термінами та поняттями з інструментознавства. До словника включено велику кількість музичних інструментів, наведено дані про їх походження і побутування, надано тлумачення діалектичних назв у різних регіонах України та в інших країнах, короткі відомості про музичну акустику та класифікацію.
 
Кращому сприйняттю матеріалів словника допомагають зображення музичних інструментів (понад 200 іл.)
 
Для студентів і викладачів вищих і середніх музично-педагогічних закладів освіти України.
 
Підготовка вчителів музичної освіти передбачає вивчення історії розвитку інструментальної галузі, в тому числі й ознайомлення з музичними інструментами різних національних культур. Обізнаність у технічних художньо-виражальних засобах оркестрової палітри інструментального твору забезпечує ґрунтовне пізнання кращих зразків світової музичної спадщини. Навчальний процес опанування теоретичними основами музичного інструментарію потребує належного інформативного забезпечення.
 
Стати надійним джерелом фахової інформації для вчителів музики загальноосвітніх і музичних шкіл, викладачів і студентів музичних закладів, інститутів та училищ культури, керівників та учасників самодіяльних художніх колективів, шанувальників музичного мистецтва покликане дане видання “Словника-довідника з інструментознавства”.
 
Статті у стислій лаконічній формі розкривають історичні та сучасні значення термінів. У словнику вживаються загальноприйняті скорочення. Так, якщо термін, що є назвою статті, повторюється в тексті, він позначається початковою літерою або літерами.
 
Музичні терміни у словнику викладені за абеткою і набрані жирним шрифтом із позначенням наголосів. Якщо термін має іншомовне походження, то в дужках вказується його належність до тієї чи іншої мови.
 
Важливою для вивчення музичних інструментів є наявність малюнків, розташованих поряд із текстом характеристик цих інструментів. Словник-довідник, крім основного матеріалу, містить додатки, в яких проілюстровані музичні інструменти в їх історичній послідовності та еволюції.
 
Сподіваємося, що словник сприятиме осмисленню процесу багатовікового розвитку інструментарію, його побутування у фольклорній та академічній музичній культурі, самобутності та національній свідомості особистості.
 
У словнику-довіднику подаються основні поняття і тлумачення назв музичних інструментів, відомості про їх походження. Тут зібрана інформація про побутування музичних інструментів як в регіонах України, так і в інших країнах світу, розглядаються жанри інструментальної музики та їх основні структурні особливості. В роботі подаються також відомості про музичну акустику та конструктивно-акустичну класифікацію музичних інструментів.
 
Для студентів і викладачів вищих навчальних закладів І—IV рівнів акредитації, вчителів музики загальноосвітніх шкіл, а також усіх шанувальників музичного мистецтва.
 
Ціна:75грн.
Купити!

Якщо у вас виникли питання по даному виданню, пишіть ( muzukr1975@gmail.com) або телефонуйте:

(044) 362-73-79     (066) 881-50-64     (068) 419-77-41     (063) 235-40-94
Нотний магазин Як придбати ноти Ноти для фортепіано Ноти для скрипки Ноти для гітари Придбати ноти Контакти