(044) 362-73-79
(066) 358-96-54
(068) 419-77-41
(063) 235-40-94
У вашому замовленні товарів на суму:
Ноти 0.00  грн.
Редагувати / оформити замовлення
Головна Послуги Контакти Про видавництво Новини Оплата і доставка

Категорії товарів

Фортепіано
Скрипка
Гітара
Бандура
Баян
Духові інструменти
Вокальна література
Хорова література
Книги
Учбова література
Ударні інструменти
Віолончель
Альт
Фольклор
Микола Леонтович
Партитури
CD audio
Новини

Категорія Книги

Джон Кейдж. Творчество

Джон Кейдж. Творчество

Е. Григоренко

2012 рік

232 стор.

Мета цієї книги – представити російськомовному читачеві особу і спадщину Кейджа по можливості повно і різносторонньо. Життєва і творча дорога композитора, естетичні принципи, комплекс  художніх прийомів і композиторської техніки, авторська концептуалізація власного мистецтва, роботи в літературному  і образотворчому жанрах – все це викладено в хронологічно послідовному порядку, з тим, щоб можна було простежити динаміку даних явищ і оцінити логіку творчих процесів.

При цьому авторові важливо продемонструвати, як саме створювалися ті або інші твори, залучити кейджевські описи процесу композиції, його методи аналізу, його термінологію. Істотна роль відведена історичному контексту. Феномен Кейджа належить до символів американської культури, і сповна зрозуміти його можна, лише взявши до уваги особливості її історичного, соціально-політичного і філософсько-естетичного розвитку, осмисливши своєрідність американського менталітету. Саме це дає ключ до розуміння самих епатажних творчих актів композитора і пояснює його художній метод, який при всьому своєму радикальному новаторстві, – послідовний усередині себе самого і тісно пов'язаний з історичними тенденціями, що визначили його.

Пропоноване дослідження здійснене на основі первинних ресурсів – всього масиву нотних матеріалів, включаючи чернетки і рукописи, всіх виданих літературних текстів, доступних аудіо- і відеозаписів, опублікованого і деякого неопублікованого епістолярія, а також різних архівних матеріалів і численних інтерв'ю.

Ціна:150грн.
Купити!

Якщо у вас виникли питання по даному виданню, пишіть ( muzychnaukraina@yandex.ru) або телефонуйте:

(044) 362-73-79     (066) 358-96-54     (068) 419-77-41     (063) 235-40-94
Нотний магазин Як придбати ноти Ноти для фортепіано Ноти для скрипки Ноти для гітари Придбати ноти Контакти